Alfabe ile Kelimeler

Alfabe ile Kelimeler
Alfabe ile Kelimeler
Alfabe ile Kelimeler

Edukids Eğitici Oyun Kartları ile Çocuklar Eğlenirken Öğreniyor!

Bu kartlar çocukların okul öncesi dönemde alfabenin harfleri ile tanışıp öğrenmesine katkıda bulunacaktır. Kutuda bulunan 29 adet kartın ön yüzünde harfin kelimesi ve görseli, arka yüzünde ise ilgili harf bulunmaktadır. Bu oyunda harflerin çocuğun zihninde yer etmesinin yanı sıra, çocuk birçok nesne ve varlık ile tanışmış olacak.

Çizimler: Murat Tanhu YILMAZ

Kartın Ölçüsü: 9X9 cm, 29 adet, Kalınlık: 2 mm Kutu : Mıknatıslı

Yaş Grupları: 1-6 yaş çocuklar için uygundur.

Yeni Baskı Satış Fiyatı : 240,00TL

Ürün Kodu : 8 699958 490128

Kartlar ile Oyun Önerileri

  • Bu kartların ön ve arka hali ile ayrı ayrı dizilim yaparak kelime geliştirme ve hafıza oyunu oynayabilirsiniz. Örneğin: ‘B’ ‘A’ ‘L’ harflerini yan yana getirerek ‘BAL’; ‘A’ ‘R’ ‘I’ harfleri ile ‘ARI’ yazabilirsiniz.
  • Kutu içerisinden 3 farklı kartın görsel olan yüzünü yan yana dizin. Kartın görselini çocuğa öğretip kartları ters çevirin ve seçtiğiniz bir görseli bulmasını isteyin. Kartlarda görseli bulunan bazı araç ve hayvanların seslerini taklit etme oyunu ile birlikte eğlenebilirsiniz.
  • Kartın ön yüzünde bulunan nesne ve varlıkların dışında aynı harf ile başlayan farklı kelimeleri bulmaca oynayabilirsiniz. Kartların arka yüzünde bulunan farklı renkleri çocuğun öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz.